Iškylų maišelis

Šį kartą trumpai apie tai kaip galite pasigaminti „iškylų maišelį“ į kurį galite susidėti maistą einant  į gamtą vasaros metu arba tiesiog tokį maišeli pasiimti su savimi į darbą. Tokį maišelį galėsite panaudoti ne vieną kartą.

O jei esant išradingi sugalvosite kur tokį daiktą dar galite panaudoti, pasiuvus jį iš tinkamos medžiagos ir dydžio.


Jums reikės:

  1. Klijuotės (arba kita pasirinkta tvirtesnė medžiaga)
  2. Lipnios dviejų dalių juostos
  3. Storesnių siuvimo siūlų
  4. Siuvimo mašinos
  5. Žirklių

Pagal parodytą lekalą reikia iškirpti maišelio detalę iš pasirinktos klijuotės (medžiagos). Įsiuvų plotis gali būti 1-2 cm.


Toliau per pažymėtas lekale punktyrines raudonas linijas detalė sulenkiama gerosiomis pusėmis į vidų ir per ištisines raudonas linijas nusiuvami du įsiuvai.


Susiuvus įsiuvus šoninius kraštus reikia sudėti gerosiomis pusėmis į viršų ir pasirinkus zigzago dygsnius nusiūti šoninius kraštus.


Toliau reikia likusius tris maišelio šonus sulenkti ir taip pat iš gerosios pusės susiūti zigzago dygsniu.


 

Apdorojamas detalės dugnas. Dugną sulankstyti iš 4 dalių ir zigzago dygsniu susiūti per  visus 4 klijuotės sluoksnius iš gerosios pusės.

Maišelio priekyje, truputį aukščiau nei per vidurį reikia prisiūti vieną lipnios juostelės dalį, o iš nugarinės pusės prie krašto – kitą.

Ir taip maišelis iškylai jau pasiūtas. Tokiu pat principu panaudojant kitas medžiagas galima maišelį naudoti kaip dovanų maišelį arba tiesiog daiktų susidėjimo maišelį.


Straipsnis paruoštas remiantis žurnalu „Rankdarbių kraitelė“

Komentarų nėra temoje "Iškylų maišelis"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus