Archyvas > liepos 2009

Kursai norintiems tobulėti

Norėdami pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir žiniomis, bei kartu su Jumis smagiai praleisti laiką, IĮ „Unikalūs dirbiniai“ kviečia  apsilankyti organizuojamuose kursuose. Kursų metu galėsite ne tik pasidaryti sau unikalų dirbinį, sužinoti daugiau apie Jums patinkančią techniką, bet taip pat ir pabendrauti su bendraminčiais. Plačiau apie mokymus dirbti skirtingomis technikomis skaitykite  www.unikalusdirbiniai.lt „Kursų“ sub-meniu punktuose.

Perskaityti visą straipsnį

Megztas peliukas

Perskaityti visą straipsnį

Rankinės siuvimas

Daugelis moterų mėgsta išsiskirti iš minios dėvint vienetinius drabužius, nešiojant įvairiausius aksesuarus, rankines, juk kiekviena moteris nori būti vienintelė ir nepakartojama. Norint turėti vienetinį daiktą idealiausias variantas jį pasidaryti pačiai, čia fantazijai ribų nėra. Savaime aišku, kad moters garderobe viena iš svarbesnių vietų užima rankinė, ją derina prie drabužių, batų, kitų aksesuarų. Taigi šį kartą […]

Perskaityti visą straipsnį

Orginalūs papuošalai

Šį kartą siūlau pasidaryti originalius papuošalus – tai sagė ir auskarai. Šie papuošalai pagaminti iš audinių atraižėlių, kurių lengvai galima rasti. Šiems papuošalams pagaminti nereikia daug specialių priemonių, taip pat pakankamai lengvas pagaminimo būdas, taigi prie minimalių pastangų ir priemonių galite gauti originalius, nepasikartojančius papuošalus.

Perskaityti visą straipsnį

Megzta kirmelė

Mielas megztas kirmėliukas, su kuriuo galima pakankamai lengvai ir greitai pradžiuginti ir nustebinti savo atžalą. Jei susigundysite nusimegzti šį žaisliuką jums reikės po 50 g trijų spalvų mezgimo siūlų, kelių atraižų medžiagos, vatos (vatino ar kt.) žaislui prikimšti, dviejų juodų sagų, adatos, virbalų.

Perskaityti visą straipsnį

„Kirmelės“ siuvinėjimo dygsnis

Šį siuvinėjimo dygsnį galite panaudoti tiek siuvinėjant paprastą paveiksliuką tiek panaudojant jį medžiaginių daiktų apdailai ar drabužių apdailai. Reikiamos priemonės: siuvinėjimo siūlai, pasirinktas audinys, adata (reiktų pasirinkti, kad formuojant dygsnį ją pakankamai lengvai būtų galima ištraukti), medžiagos įtempimo lankelis, žirklės.

Perskaityti visą straipsnį

Nertas skėtis

Įvairiaspalvis ar vienos spalvos skėtis taps tikra  jūsų proginės aprangos puošmena. Baltos spalvos nertas skėtis papuoš jaunavedžių nuotraukas. Beabejos šis skėtis gali tarnauti kaip interjero puošmena.

Perskaityti visą straipsnį