Megztas peliukas

peles


Šiam peliukui pagaminti reikės: maždaug 20 g pilkų arba baltų siūlų (tai jūsų pasirinkimas kokios spalvos pelytę norite padaryti), taip pat prireiks raudono ir juodo siūlo, taip pat prireiks virbalų,  mažų sagų ar karoliukų akims, dirbtinės odos gabaliukų ir vatos ar vatino žaisliuko formai išgauti.

Pasirinktais siūlais (peliuko kūneliui) reikia apmesti 30 akių ir megzti trikotažiniu raštu.  Toliau numezgus 8 cm reikia siaurinti, sumezgant kas trečią ir ketvirtą akis kartu. Reikia megzti 5 eiles ir dar kartą tokiu pat būdu siaurinti mezginį. Kitas žingsnis, kurį reikia atlikti tai pasiimti raudonus siūlus ir megzti jais dar 2 eiles ir nuleisti akis.

peliukas

Toliau reikia atlikti žaisliuko apdailinį etapą. Susiūti nosį ir šonines siūles. Po to prikimšti vatino ar vatos ir be abejo užsiūti galą. Kitas žingsnelis tai prisiūti akis, kurioms naudojami karoliukai arba mažos sagutės. Po to iš odos gabaliuko reiktų iškirpti peliuko uodegą ir ausis, po to jas prisiūti prie žaisliuko. Ausis galima numegzti ir iš siūlų po to taip pat jas prisiūti. Ir paskutinis žingsnelis tai pelės ūsai, kuriuos galima padaryti iš siūlų ar plonos vielutės.

Remtasi informacija: žurnalas „Rankdarbių kraitelė“

1 komentaras temoje "Megztas peliukas"

  1. JUDITA
    01/04/2013 at 22:19 Nuoroda

    Aciu uz pagalba, nerealiai padejo ruosiant zaisliuka sunui i darzeli.

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus