Juostelių pynimas

Šį karta apie taip kaip galima pasigaminti nedidelė kosmetinę, dėklą mobiliam telefonui, ar papuošti pieštukinę.

Jums reikės: juostelių, medžiagos, adatos, siūlų, žirklių, užtrauktuko (kosmetinei)
Pirmas žingsnis – pasirinkti gaminamo daikto (kosmetinės, dėkliuko ar pan.)  ilgį ir plotį. Toliau reiktų iš medžiagos išsikirpti gaminio lekalą (ilgis x 2; plotis x 2), su užlaidomis siūlėms maždaug 1 cm.   Kitas etapas – susikarpyti vienodų ilgių juosteles. Vienos tokio ilgio kaip prieš tai išsikirptos detalės plotis, kitos kaip ilgis.

Juosteles lygiagrečiai viena po kitos susidėlioti ant iš medžiagos išsikirpto lekalo, tiek horizontaliai, tiek lygiagrečiai. Juosteles ties viršūne prisiūti prie  medžiagos.

Prieš save pasidedam gaminį taip, kad trumpesnės juostelės būtų vertikalioje padėtyje   ir pradedame pinti. Pinama pirmą trumpą juostelę uždedant ant viršaus pirmos ir prakišant pro antrą horizontaliai esančias juosteles. Tokiu pat eiliškumu prapinama pro visas horizontalias juosteles. Veiksmas kartojamas ir su antra vertikaliai esančia juostele, tik šį kartą pradedama nuo prakišimo pro horizontaliai esančią juostele, kiti veiksmai analogiški.

Prapynus pro visas ilgąsias juosteles trumposios gale užtvirtinamos siūlu ir adata.

Taip supinamos visos juostelės.

Pabaigus pynimo procesą visos juostelės galuose apkarpomos.

Gaminys lenkiamas per puse, gerąją puse (pinta pusė) į vidų, o kraštai susiuvami tokiu atstumu, koks buvo paliktas (1 cm).

Susiuvus gaminys verčiamas į gerąją pusę.

Iš medžiagos išsikerpama maždaug tokio pat dydžio, kaip pats gaminys detalę (gal šiek tiek mažesnę) – tai pamušalo detalė. Šios detalės šonus taip pat susiuvame.

Pamušalinę detalę kišame į pagrindinę gaminio dalį ir susiuvame tarpusavyje viršuje, pamušalinės detalės kirptinius kraštus užlenkus į vidų blogosios pusės.

Taip gaunamas mažas maišelis ar dėklas mobiliam telefonui.

Taip pat į maišelio viršuje  galima įsiūti užtrauktuką.

Taip šį gaminį galėsite naudoti, kaip kosmetinę

Naudojant panašią techniką galite pasigaminti įvairių gaminių, ar tiesiog papuošti esamus.

Sėkmės kuriant!!

Nuotraukos iš: www.myjulia.ru

Komentarų nėra temoje "Juostelių pynimas"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus