Originali segė

sege

Šį kartą pateiksiu dar vieną segės variantą.

Šiai segei pasidaryti reiks:

  • Norimo paveiksliuko
  • Storesnio popieriaus (kartono)
  • Lipnios juostelės (permatomos)
  • Pasirinktos spalvos medžiagos
  • Užtrauktuko
  • Klijų
  • Adatos su siūlu
  • Segėms skirtų susegimų

Taigi pirmiausia reiktų pasirinkti tinkamą jūsų segei paveiksliuką, tai gali būti nuotrauka, iš žurnalo iškarpa ir panašiai.  Išsikerpame norimos formos (apskritimo ar ovalo) ir dydžio pasirinktą paveiksliuką, po to tokios pat formos ir dydžio detalę išsikerpame ir iš storesnio popieriaus. Iškirptos detalės suklijuojamos tarpusavyje, kad segės pagrindas būtų tvirtesnis.

123

Toliau paveiksliuko paviršius užklijuojamas lipnia juosta, kad paveiksliukas greitai nenubluktų.

4

Kitas etapas –  iš pasirinktos medžiagos iškerpama juostelė 3-4 cm pločio (priklausomai nuo to kokio dydžio iškirptas paveiksliukas), taip pat ir  ilgis juostelė priklauso nuo paveiksliuko dydžio. Iškirpta juostelė prisiuvama prie paruošto segės pagrindinės detalės.

56

7

Apsiuvus medžiagos juostelę aplink, jos likę galai susiuvami tarpusavyje. Toliau neprisiūti medžiagos juostelės galai sudaigstomi, paliekant siūlu galus laisvus.

8910

Kitas žingsnelis – juostelės nuvertimas į segės blogąją pusę. Nuvertus juostele į kitą pusę, palikti daigsto siūlai sutraukiami.

1111213

Sutraukus juostelę, gerojoje pusėje likusią medžiagos dalį ištaisome, kad atrodytų gražiai. Nereikia bijoti to, kad gerojoje segės pusėje gaunasi raukšlės, nes tai jos kaip tik suteikia daugiau efektyvumo, subtilumo segei.

14

Kitas žingsnelis – užtrauktuko prisiuvimas prie segės. Geriau pasirinkti užtrauktuką su įdomesne galvute, taip jūsų segė atrodys originaliau. Užtrauktuko ilgis priklauso nuo segės dydžio. Viena užtrauktuko dalis siuvama prie gerosios segės pusės, kita prie blogosios paslėptu dygsneliu. Užtrauktukas prisiuvamas taip, kad užtrauktuko dantukai būtų segės šonuose.

1517

18

Paskutinis šios segės darymo etapas – segtuko pritvirtinimas, jis tvirtinamas blogojoje segės pusėje klijais (karštais klijais arba tiesiog super klijais).19

Segę galima nešioti iš užtrauktuką atsegus ir užsegus.

Komentarų nėra temoje "Originali segė"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus