Širdelė rėmelyje

Štai dar viena nedidelė dovanėlė Vasario 14 dienos proga, kurią galite skirti savo mylimajam „valentinui“.

Tai įrėminta širdelė, ant kurios galite išsiuvinėti, parašyti linkėjimus, savo mylimojo vardą ar tiesiog mielus širdžiai žodžius.

Jums prireiks:

Rėmelio;  Nedidelės spyruoklės;  Raudonos medžiagos arba filco;  Raudonas siūlas;  Adata; Akrilinių dažų;  Lako;  Užpildo (sinteponas, vata, vatinas, medžiagos skiautės ir pan.);  Elektrinio grąžto.


Pirmiausia reikia pragręžti nedidelę skylutę rėmelio apačioje vidinėje dalyje. Skylė turi būti tokio pat skersmens kaip ir spyruoklė.

Toliau nudažomas rėmelis pasirinkta spalva. Dažams išdžiuvus rėmelis nulakuojamas.

Kol rėmelis džiūsta galima pasigaminti širdelės detalę. Iš pasirinktos raudonos medžiagos atsižvelgiant į rėmelio dydį išsikerpamos dvi širdelės formos detalės.  Pastarosios detalės susiuvamos tarpusavyje apačioje paliekant nedidelį neužsiūtą tarpelį, per kurį, išvertus į gerąją pusę detalę, įkišamas pasirinktas užpildas.  Prikimšus širdelę užpildu į apatinė neužsiūtą tarpą įkišama spyruoklės dalis. Atlikus viską užsiuvama apatinė dalis.


Išdžiuvus rėmeliui ir paruošus širdelės detalę galima sujungti dvi dalis į viena. Kitas spyruoklės galas kišamas į rėmelio apačioje esančią išgręžtą kiaurymę. Kad spyruoklė tvirčiau laikytųsi galima jos gale užmauti plastikinė detalė arba prieš kišant spyruoklę skylę užpildyti modelinu,  polimeriniu moliu, plastilinu.


Informacija paruošta remiantis žurnalu „Ручная работа“

1 komentaras temoje "Širdelė rėmelyje"

  1. S.
    13/02/2011 at 14:12 Nuoroda

    Šaunus darbas! Ačiū už idėją. :)

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus