Valentino dienos dovana – širdelė iš veržlių

Jeigu jūs mėgstate daryti papuošalus savo rankomis siūlome pabandyti padaryti ir šį projektą. Širdelė padaryta iš paprasčiausių veržlių gali tapti originali dovana mylimam žmogui. Širdelė iš veržlių gali tapti pakabuku ant kaklo, auskarais, sage, ar tiesiog kitos dovanos įpakavimo dekoracija.

Šiam visai paprastam darbui jums prireiks:

 • Veržlių (dydis priklauso nuo noro);
 • Metaliniai žiedeliai, veržlių sujungimui;
 • Replytės metaliniams žiedeliams užtvirtinti;
 • Papildomų detalių, priklausomai nuo to kokį daiktą norite gaminti. Jei gaminsite pakabuką ant kaklo  – odinės juostelės; Jei segę – odos gabaliuką ir seges užsegimo; Jei dekoraciją – galite naudoti medžiaginę juostelę.

Pirmiausia reikia susidėlioti veržles į širdelės formą, kaip parodyta paveiksle. Širdelė gali būti didesnė mažesnė, platesnė ar siauresnė viskas priklauso nuo jūsų noro.

Po to sujunkite visas veržles su metaliniais žiedeliais. Sujungus liks paskutinis žingsnis – padaryti iš širdelės norimą papuošalą. Jei darėte kaklo papuošalą pakabinkite odinę juostelę, jei darėte segę, tada iš odos iškirpkite širdelės formos detalę ir užklijuokite ant padarytos širdelės blogosios pusės, o prie odinės detalės pritvirtinkite užsegimą. Jeigu darėte dekoraciją perverkite per veržles ar per žiedelius medžiaginę juostelė ir panaudokite papuošti dovanai.

Sėkmės!!!!

 

Šaltinis: http://handmadeidea.com.ua/stil-i-moda/ukrasheniya/serdechko-iz-gaek-v-podarok-na-den-vlyublennyx.html#.Ty5NI4HCktB

2 komentarai (-ų) temoje "Valentino dienos dovana – širdelė iš veržlių"

 1. Gilė
  27/02/2012 at 17:53 Nuoroda

  laba diena,iš kur gauti Metalinių žiedelių. esu iš Vilniaus, net nežinau kur ieškoti..

  • Error: Nepavyko sukurti aplanko wp-content/images/2024/04. Ar serveris turi teisę rašyti į aukštesnį aplanką?
   vika
   27/02/2012 at 19:43 Nuoroda

   Laba diena, metalinius žiedelius galite pasidaryti iš vielos, arba įsigyti tokiose parduotuvėse,kur parduoda įvairius karoliukus, papuošalų gamybai skirtus priedus, arba tiesiog internetu. Negyvenu Vilniuje, todėl kur yra tokios parduotuvės negaliu pasakyti.

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus