Juoda suknelė

unif_a_baseMaža juoda suknelė (angl. little black dress) – tai klasika tapęs terminas, nusakantis niekada iš mados neišeinantį drabužį. Šis drabužis sutinkamas beveik kiekvienos moters spintoje. Suknelė dažniausiai būna paprasta, kukli, nesudėtingo kirpimo. Didžiausias pliusas, jog taip vadinamoji maža juoda suknelė tinka įvairaus amžiaus moteriai. Prie jos tinka bet kokie papuošalai ir įvairiausi drabužių aksesuarai. Turimą juodą suknelę galima dėvėti nuo ryto (einant į darbą), jeigu ji ne iš aksominio ar kitokio vakariniams drabužiams skirto siūti audinio, iki vakaro (einant į vakarėlį ar renginį).  Mada keičiasi, o maža juoda suknelė visada lieka madoje, tik tenka tiesiog kiekvieną kartą pasirinkti tinkamus, vis kitokius aksesuarus, kad atrodytumėte vis kitaip ir originaliai. Pasirenkant vis kitokius aksesuarus niekas net nepastebės, kad dėvite tą pačią suknelę.

Kaip pavyzdys pasirinkta juoda priekyje sagomis susagstoma suknelė. Ji atrodys žaismingiau ir kasdieniškiau jei pritaikysime ryškesnės spalvos aksesuarus tokius kaip karolius ant kaklo, ar spalvotą apyrankę, kuri beabejos turėtų tikti prie kokios nors kitos aprangos detalės, tokios kaip batai, pėdkelnes, kojinės.  Taip pat prie minėtų aprangos detalių spalviškai galima pritaikyti trikotažinę palaidinę, kuri dėvima po suknele, o taip pat jei oras vėsokas prie bendro vaizdo pritaikome ir šalikėlį.

Minimalios detalės taip pat gali pagyvinti jūsų juodą suknelę. Nedidelis ryškesnės spalvos dirželis, priderintas prie avalynės ar prie dėvimų kojinių suteiks juodai suknelei gyvumo.

4

Pasirinktoji juoda suknelė ypatinga tuo, kad ja galima dėvėti ir užsegimui esant nugaroje. Tai dar vienas įdomesnis galimas dėvėjimo būdas, kai sagos atsiranda nugaroje (tik truputi nepatogu apsimauti, čia gali prireikti ir pagalba kito žmogaus).

Esant užsegimui nugaroje prie suknelės galima pritaikyti įdomesnę, laisvesnę palaidinę, netgi su žabo ar kitokia plačia apykakle.

1

Dar vienas paprastas variantas – tiesiog prie juodos suknelės pritaikyti juodos spalvos palaidinę ar megztinį  (tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis) kurie dėvimi ant suknelės.  Atsižvelgiant į prie suknelės taikomų aksesuarų galima pritaikyti ir kepuraitę, srybelę ar kita galvos apdangalą.

3

Po juoda juoda suknele taip pat galima pasivilkti kitos spalvos (efektyviausiai atrodytų baltos spalvos) suknelę. O sagas galima papuošti papildomomis detalėmis ir juostelėmis (pageidautina papildomos apačioje dėvimos suknelės spalvos).

Esant užsegimui priekyje suknelę galima dėvėti pilnai ar dalinai atsagstytą, su kelnėmis, bridžais ar šortais.

5

Dar vienas totaliai kasdieniškas juodos suknelės dėvėjimas pritaikant prie jos įprastus, pagal pasirinktą aprangos dėvėjimo stilių, drabužius. Ant suknelės gali būti dėvimos įvairios plačios palaidinės, liemenės. Beabejos nereiktų smarkiai persistengti, kad neatrodytumėte kvailai. Geriausiai naudoti maksimum 3  spalvas derinat aprangos aksesuarus, jei palaidinė marga tai kitos aprangos detalės (pėdkelnės, kojinės, batai, galvos apdangalai, rankinė, papuošalai ir pan.) turėtų būti vienos iš palaidinėje panaudotos spalvos atspalvis.

unif_10unif_fab_a

Taigi nebijokite eksperimentuoti ir būti įdomios, tačiau visada likite subtilios ir elegantiškos.

 

Nuotraukos iš http://fabrikproject.com.mx

Istorija apie nuotraukose parodytą suknelę galite paskaityti http://theuniformproject.com/

Komentarų nėra temoje "Juoda suknelė"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus