Vasariška palaidinė iš vyriškų marškinių

Atėjus vasarai norisi atnaujinti savo garderobą. O atnaujinti jį galima ne vien tik perkant naujas prekes, bet ir atnaujinant senus spintoje kabančius daiktus. Šį kartą dar vienas variantas, kaip galima iš vyriškų marškinių pasisiūti moterišką palaidinę.

Jums prireiks senų, nebenešiojamų vyriškų marškinių.

Jei ant marškinių yra kišenė (ir ji trukdo tolimesniam darbui), ji nuardoma.

Ant marškinių brėžiamas stačiakampis, kaip parodyta paveiksle. Stengiamasi, kad viršutinė stačiakampio kraštinė būtų maždaug 2 cm virš sagos.

Marškinių užsegimo vietą užsiuvama iš abiejų pusių.

Šoninės siūlės susiuvamos, o kirptiniai kraštai (šoninės siūlės, viršus ir apačia) apsiuvami apmėtymo mašina, kad kraštai neirtų.

Viršutinė saga nukerpama, o sagos prisiuvimo vietoje padaroma skylutė.

Viršutinis kraštas užlenkiamas į blogąją pusę apie 2 cm (iki padarytos kilpos).  Toliau užlenktas kraštas prisiuvamas 0,5 cm nuo kirptinio krašto. Taip pat palenkiamas ir apatinis kraštas.

Apdorojus viršutinį kraštą per kilputę įveriama guma arba virvutė.

Jei veriama guma ji galuose sutvirtinama padarant įtvirčius siuvimo mašina.

Galima papildomai įverti ir raištelius, kaip papildoma dekoratyvę detalę arba kaip viršutinės dalies sutraukimo reguliatorių.

Toliau apdorojama liemens vieta. Ant marškinių pasižymima liemens vieta. Nuo liemens linijos žymimos dar dvi linijos: viena virš kita apačioje pažymėtos linijos maždaug 1 cm atstumu (galima pasirinkti ir 2 cm priklausomai nuo modelio).

Tada paimami atitinkamos spalvos guminiai siūlai, užvyniojami ant siuvimo mašinos ritelės, o viršutiniai siūlai uždedami paprasti.

Taip paruošus siuvimo mašiną siuvama per pažymėtas linijas

Štai ir vasariška nauja palaidinė

Šaltinis: http://mygrammasaid.blogspot.com/2010/07/tutorial-heat-wave-halter.html

Komentarų nėra temoje "Vasariška palaidinė iš vyriškų marškinių"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus