Marškinių atnaujinimas

marskineliai1

Dažnokai mūsų spintose „mėtosi“ įvairūs drabužiai, kurių dėl vienokių ar kitokių priežasčių mes nedėvime. Šios priežastys įvairiausios: drabužis jums jau per mažas, išteptas kažkuo, o gal tiesiog nusibodo ar panašiai. Tačiau pabodusius drabužius nebūtina iškarto išmesti lauk, galima juos tiesiog atnaujinti, kaip sakoma prikelti antram gyvenimui. Arba bent jau pabandyti ir paeksperimentuoti, jei ir neišeis negaila bus išmesti.

Taigi šį kartą ir papasakosiu kaip galima atnaujinti vyriškus marškinius, paverčiant juos moteriška laisvo stiliaus palaidine.

Jums reikės:

  1. Vyriškų marškinių
  2. Žirklių
  3. Žymėjimo  priemonės
  4. Gumelės
  5. Beabejos siuvimo mašinos

Pirmas žingsnelis kurį reiks atlikti – tai pasirinkti norimus pakeisti marškinius ir pasidėti juos ant stalo. Toliau kreidute ar pieštuku pasižymėti norima priekaklio gylį ir formą.

marskineliai11marskineliai3

Nereikalinga priekaklio dalis iškerpama beabejos reiktų nepamiršti, jog būtina pasilikti užlaidą krašto užlenkimui apie 1,5 – 2 cm.  Taip pat atsižymimas norimas rankovių ilgis ir nereikalinga rankovės dalis tiesiog nukerpama.

marskineliai4marskineliai5

Toliau priekakliui palikta užlaida užlenkiama ir atsiūnama siuvimo mašina, kad lengviau būtų atsiūti galima prismaigstyti adatėlėmis. Paveiksliuke parodytas zigzaginis dygsnelis, tačiau galima  nusiūti ir tiesia siūle, tačiau tuomet reiktų kirptinį kraštą apmėtyti arba daryti dvigubą lenkimą, kad atrodytų gražiau ir nenubrigztų kraštai. Taip apdorojamas visas priekaklis paliekant nedidelį tarpelį gumai įverti. Įvėrus gumą padaromas norimas priekaklio suraukimas ir guma tiesiog užtvirtinama ar surišami abu jos galai tarpusavyje.

marskineliai6marskineliai7

Tie patys veiksmai atliekami ir su rankove. Pirma apdorojami rankovės kirptiniai kraštai, o po to veriama guma.

marskineliai8marskineliai-9

Pakankamai nesudėtingas ir daug laiko neužimantis darbas.

Šaltinis: www.burdastyle.com

Komentarų nėra temoje "Marškinių atnaujinimas"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus