Pakabinamos kišenės (Wall Organizer)

easy-pocket-org_mainMes savo aplinkoje matome daug įvairių pasiūtų, interjerą puošiančių daiktų, tokių kaip pagalvėlės, užuolaidos, įvairūs užtiesalai, staltiesės ir kitokie aplinką pagyvinančių daiktų. Žmonės norėdami savo gyvenamą būstą padaryti individualų renkasi tokius daiktus, kurie atitiktų jų poreikius, pomėgius ir būtų naudingi jų aplinkoje.

Jei norite pagyvinti savo interjero aplinką ir padėti visus naudojamus daiktus, kad jie nepasimestų ir visada turėtų savo vietą, tinkamiausias variantas būtų „pakabinamos kišenės“ arba dar kitaip vadinamas „Wall Organizer“. Šis gaminys užima mažai vietos, jį galima pasikabinti laisvai pasiekiamoje ir patogioje vietoje ir visi naudojami smulkūs daiktai yra vienoje vietoje. O kas svarbiausia jį lengvai galima pasigaminti pačiam. Jums tereiks keliu priemonių: medžiagos iš kurių bus gaminamas gaminys, lekalai, liniuotė, žymeklis, buitinė siuvimo mašina, lygintuvas, žirklės.

Tai universalus daiktas, kurį galima panaudoti vaikų kambaryje, kad vaikų žaislai turėtų savo vietas arba naudoti kaip pieštukinę, pasikabinus virš rašomojo stalo visi pieštukai, liniuotės, teptukai, žirklės ir pan. turės savo vietą. Taip pat šias kišenes galima naudoti vonios kambaryje dantų šepetukui, šukoms ir kitiems reikalingiems daiktams sudėti.

000001603897

gt03augmsl_towelorganizer01_l

gt04aprmsl_toolbag_l

Šis „Wall Organizer“ geras variantas siuvėjoms į įvairių formų kišenes patogu sudėti siuvėjoms skirtus daiktus: žirkles, metrus, kreidutes, siūlus, antpirščius ir t.t. šios siuvėjoms skirtos kišenės turėtų būti pakabintos tokioje vietoje kurioje butu patogu pasiekti visus reikiamus daiktus: virš siuvimo mašinos, prie siuvimo stalo šono, ant kedės ir pan.

organizer-on-chairkisenes

Kiekvienas žmogus šias kišenes gali pritaikyti pagal savo poreikius, tačiau reiktų atsižvelgti į tai kokiam tikslui šis daiktas bus naudojamas, jei naudojama sunkiems daiktams susidėti reiktų rinktis stipresnes medžiagas, jei naudojama vaikų kambario rekomenduojama gaminti iš natūralų pluoštų medžiagų. Taip pat kišenių dydžius reiktų rinktis pagal juose laikomų daiktų parametrus. O spalvas be abejo reiktų rinktis pagal kambario interjerą, juk tai taip pat jūsų kambario interjero dalis.

Komentarų nėra temoje "Pakabinamos kišenės (Wall Organizer)"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus