Rankinė

rankine1

Šį kartą pateiksiu ganėtinai originali ir įdomi rankinės pasiuvimo idėja, jai pasiūti tikrai nereikia daug brangių medžiagų tiesiog truputi kantrybės ir kruopštumo.

  

Rankinės pasiuvimui reikės:

 1. Storesnės medžiagos (paltinės);1
 2. Ilgo užtrauktuko su dviem galvutėm;
 3. Adatėlių;
 4. Žirklių;
 5. Ir be abejo siuvimo mašinos;

Pirmiausia reiktų pasidaryti popierinį lekalą, šio lekalo dydis pasirenkamas pagal norimos rankinės dydį.

2

Kitas veiksmas – detalės išsikirpimas. Pasidarytas popierinis lekalas dedamas ant pasirinktos medžiagos ir apibrėžiamas, arba iš karto prisidaiksčius lekalą adatėlėm jis iškerpamas.

3

Šiai rankiniai taip pat reikia iškirpti dar pamušalo 2 detales. Pamušalo medžiaga geriausiai rinktis panašią į viršaus, tačiau gali būti ir plonesnė ir kitokios spalvos, tai priklauso nuo jūsų noro ir fantazijos.

4

Toliau rankinės viršaus medžiaga dedama su pamušalo gerosiomis pusėmis į vidų ir apsiuvama aplink rankenos išpjovos vieta. Taip pat padaroma ir su antrąją pamušalo detale.

5

Pamušalo detalės išverčiamos į gerą pusę per rankenų vietos apskritimo formos išpjovą. Rankenos vieta gražiai ištaisoma ir nupeltakiuojamas maždaug 5-10 mm atstumo peltakis. Išvertus pamušalo detalės susiuvamos tarpusavyje.

6

Toliau prie pamušalo detalės prisiuvamas užtrauktukas.

9

Kitas žingsnis – užtrauktuko prisiuvimas prie rankinės viršaus medžiagos, tuo pat metu ir pamušalo detalė sujungiama prie viršaus detalės.

11

Belieka užtraukti užtrauktuką ir taip susiformuoja rankine.

rankine1

 

3 komentarai (-ų) temoje "Rankinė"

 1. Lina
  30/09/2009 at 19:03 Nuoroda

  Labi sauni mintis …aciu labai uz pamokele…..:) tikuosi ties tuo nesustosit :)

 2. Audrone
  09/02/2010 at 23:17 Nuoroda

  Puiki rankine! Jei norite greitai ir lengvai pasigaminti -pasisiuti rankiniu galite rasti ju iskarpas internete http://www.sewdirect.com ir uzsisakyti iskarpas.Daugiausia yra McCALL ir Butterick kataloguose. PC MEGA ,Kaune esancioje LINOS ARTELEJE yra tie katalogai ir galima iskarpas ten nusipirkti .Kokiu 3-4 rankiniu iskarpos su instrukcijomis kainuoja apie 20 litu.

 3. renata
  10/11/2010 at 15:05 Nuoroda

  super idėja,bandysiu pasisiūti

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus