Siūtas indas

krepselisSavo interjerą galite paįvairinti vietoj stiklinių ar molinių indų panaudojant siūtinius „indus“. Į pastaruosius galite dėti vaisius, kosmetiką ar  įvairias smulkmenas.  Šio „indo“ spalvą galite pasirinkti pagal savo kambario interjero spalva, taigi jis gali tapti ir šiokia tokia kambario puošmena.

Pasiuvimui reikės:

  • Medžiagos
  • Juostelių
  • Žirklių
  • Siuvimo mašinos

Pasidarius norimo dydžio lekalą iš popieriaus jį reiktų perkelti ant medžiagos.

graphic1

Tokias detales reikia išsikirpti dvi, galimas vidinę ir išorinę dalį iškirpti iš skirtingos spalvos ar faktūros medžiagų.

Taigi išsikirpus dvi reikiamas detales jas dedame gerosiomis pusėmis į vidų visi kirptiniai kraštai sutapdinami ir apsiuvami maždaug 5-10 mm atstumu, tačiau paliekamas maždaug 5 cm neužsiūtas tarpas išvertimui. Apsiuvus visą detalę ją išverčiame į gerąją pusę per paliktą neužsiūtą tarpą. Išvertus visi kampai gražiai ištaisomi ir užlyginami. Paliktas tarpas išvertimui užsiuvamas kruopščiai rankomis mažais dygsneliais.

Kitas žingsnis – juostelių prisiuvimas. Juosteles galima prisiūti iš blogosios pusės rankomis, arba jas prisiūti prie vidinės dalies prieš tai kai sujungiama vidinė ir išorinė „indo“ dalis.

Prisiuvus juosteles belieka jas surišti tarpusavyje ir turime medžiaginį, minkštą indą, kuris atliks tiek daiktų susidėjimo funkciją tiek papuoš jūsų namų interjerą.

Taip pat galimas  ir kitas šio indo pasiuvimo variantas, jį galima siūti iš kvadrato formos detalės, taip pat susiuvant vidinę ir išorines detales tarpusavyje, o po to prisiuvus juosteles 10 cm atstumu nuo kvadrato kampo.

lekalasminkstas-indas

Komentarų nėra temoje "Siūtas indas"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus