Rožės iš odos

Šį įrašą siūlome perskaityti norintiems išmokti pasidaryti gėles iš odos ir įkomponuoti jas į madingą aksesuarą.

Jums prireiks:

 • Kelių spalvų natūralios odos gabaliukų
 • Žvakutės
 • Pieštuko
 • Popieriaus
 • Žirklių
 • Replyčių

 • Laikroduko
 • Žiedelių arba grandinėlės
 • Užsegimo
 • Vielutės arba smeigtukų
 • Karoliukų

 • Kepurėlių
 • Įvairių pakabukų

Pirmiausia ant popieriaus nupiešiami žiedlapiai.  Jų prireiks keturių skirtingų dydžių,kaip parodyta nuotraukoje. Toliau  nusipiešiami lapeliai, juos taip pat patartina daryti skirtingų dydžių. Tolimesniam darbui nupiešti žiedlapiai ir lapeliai iškerpami.

Toliau iš pasirinktos odos iškerpami žiedlapiai ir lapeliai. Iškirpti reikia 7 pačius mažiausius, 3 šiek tiek didesnius, 2 didelius, 2 pačius didžiausius žiedlapius. O lapelius 2 mažesnius ir 1 didesnį.

Norint, kad žiedlapiai šiek tiek užsilenktų ir atrodytų natūraliau, reikia jų kraštus pakaitinti. Todėl šių gėlyčių darymui reikia naudoti tik natūralią odą. Pirma reikia su skudurėliu šiek tiek sudrėkinti odą, toliau su replytėmis ar pincetu paimamas kiekvienas žiedlapis ir jo kraštas kišamas prie žvakės (nuo liepsnos pora centimetrų atstumu) ir laikoma kol žiedlapio kraštas įgaus norimą formą.  Pirmą kartą deginant odą siūloma pirmiausia pabandyti tai padaryti ant nereikalingo odos gabaliuko.

Taip apdorojami visų žiedlapių visi kraštai. Tuo pačiu būdų, tačiau šiek tiek mažiau apdeginami ir lapeliai. Lapų kraštuose padaromi nedideli įkirpimai.

Toliau daromas mažas žiedelis. Pirma ant smeigtuko užmaunamas mažas karoliukas, o po to maunami mažiausi žiedlapiai.

Toliau maunami maži lapeliai ir kepurėlė. Padarytas žiedelis užbaigiamas kilpute. Darant kilputę žiedelis suveržiamas, kad gerai laikytųsi.

Panašiai daromi ir didesni žiedai. Tik žiedlapių užmaunama daugiau ir užbaigimui naudojami šiek tiek kitokios formos kepurėlės.

Užbaigiant daroma kilputė, kuri turi tvirtai užspausti visą žiedą.

Daromi du žiedai: viena iš 5, kitas iš 7 žiedlapių.

Toliau iš žiedelių padaroma grandinėlė, kuri tvirtinama prie laikroduko.  Galima naudoti ir paprasta grandinėlę.  Padarius reikiamo dydžio grandinėlę jos galiuose tvirtinami užsegimai. Padarytos didesnės gėlės tvirtinamos prie laikrodžio.

Toliau prie grandinėlės tvirtinami įvairūs pakabukai, padarytas mažiausias žiedelis, karoliukai.

Nereikia bijoti, kad  žiedo dalis uždengia laikrodį, užsidėjus aksesuarą ant rankos jis atsidengs.

Tokiu pat būdu galima pasidaryti įvairių spalvų aksesuarų.

 

Šaltinis: http://fashiony.ru/page.php?id_n=54442

3 komentarai (-ų) temoje "Rožės iš odos"

 1. Gitana
  22/11/2012 at 11:38 Nuoroda

  kazkas nuostabaus :-O einu kibt i darba. apskritai nuostabi svetaine, nesuprantu kaip as anksciau jos neatradau :) Aciu labai

 2. Lietuve
  13/01/2013 at 19:03 Nuoroda

  Koks puikus puslapis ! Nuolat prisedusi ieskau ko nors idomaus, is ko galeciau pasisemti ideju tiesiog sau.. Butinai atidziau perzvelgsiu sia svetaine. Aukstas ivertinimas ja sukurusiems zmonems ! Dekite vis daugiau ivairios, naudingos info, ka ir kaip galetume sau pasidaryti laisvalaikiu, pamokyti savo vaikus. Aciu !

 3. Dalina
  12/04/2013 at 12:27 Nuoroda

  Labai ačiū už išsamią pamokėlę.

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus