Siūtinių advento kalendorių variantai

Advento kalendorių didelė įvairovė: pasiūti, padaryti iš popieriaus,  iš degtukų dėžučių, netgi iš medžio padaryti stalčiukai paverčiami į advento kalendorių.

O šį kartą plačiau apie būtent siūtinius advento kalendorius.

Advento kalendorius – eglutė

Eglutės forma padarytas pagrindas ir ant pagrindo pritvirtintos (prisiūtos) įvairios kišenėlės. Taip pat galima ant eglutės formos pagrindo pritvirtinti (galimas variantas pririšti) kojinių ar pirštinių formos kišenes ant kurių būtų užrašyti kiekvienos dienos skaičius.
advento kalendorius1advento kalendorius2

Advento kalendorius – pakabinamos kojinės

Taip pat advento kalendorius gali atrodyti truputį kitaip – tiesiog ant virvutės iškabintos kojinių formos kišenės ant kurių taip pat lengvai galima užrašyti, išsiuvinėti, prisiūti aplikacijas – skaičius.
104286-9f67d-25478466-m549x500104286-508b3-25478545-m549x500 advento kalendorius3

Advento kalendorius – maišeliai

Vietoj pakabinamų kojinės formos detalių taip pat galima naudoti pakabinamus stačiakampio ar kvadrato formos maišiukus, kurie viršutinėje dalyje susiriša virvute.  Maišeliai gali būti pritvirtinti mažu skalbinių segtuku. Taip pat maišelius galima ir nekabinti, o tiesiog sudėti į krepšelį.

Advento kalendorius padarytas su kišenėmis

Pats populiariausias variantas tai advento kalendorius panašus į pakabinamas kišenes, ant kiekvienos kišenėlės gali būti prikabinta įvairių kalėdinių smulkmenų. Įdomus variantas  vietoj skaičiukų ant kišenės siūti tiek sagų koks skaičius turėtų būti ant jos parašytas. Norint, kad advento kalendorius būtų įdomesnis, galima vietoj paprastos stačiakampio ar kvadrato formos pagrindo detalės panaudoti siūtą žaislą.

Dar pora įdomesnių variantų

Visai patrauklūs variantai advento kalendorius – šlepetės. Pasiuvamos nedidelės šlepetės ant kuriu prisiuvami nedideli numeriukai. Šlepetės gali būti prisegamos prie virvutės skalbinių segtuku.
Dar porą variantų advento kalendorius – traukinukas arba pakabinamos skirtingų formų detalės.

Komentarų nėra temoje "Siūtinių advento kalendorių variantai"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus