Advento kalendorius

advento_kalendorius1Artėjant didžiųjų švenčių maratonui, rankų darbo mėgėjos jau susimasto ką gražaus padaryti savo rankomis ir kaip originaliau papuošti namus. Taigi viena iš siūlomų idėjų – advento kalendorius.

Jums reikės:

  1. Baltos medžiagos;
  2. Raudonos medžiagos skiautelių;
  3. Sagos;
  4. Storesnio raudono siūlo;
  5. Raudonos ar baltos virvutės;
  6. Adatos;

Pirma reikia pasidaryti popierinį lekalą,  jo dydis maždaug 16,5 x 6,5 cm, (be abejo dydį galima pasirinkti bet kokį, čia pagal jūsų norus)  viršutinis kraštas kaip matosi paveiksliuke suapvalintas.

Ant lekalo pavaizduotos brūkšninės linijos – tai lenkimo linijos.11

Pasidarius lekalą galima išsikirpti vienodas detales iš baltosios medžiagos.

Išsikirpus reikiamą kiekį detalių galima pereiti prie kito etapo. Taigi detalė lenkiama per apatinę lenkimo liniją, toliau trumpam perlenkus per viršutinę lenkimo liniją atsižymima sagos prisiuvimo vieta. Toliau prisiuvama saga (per vieną medžiagos sluoksnį).

21

Prisiuvus sagą toliau storesniu raudonu siūlu rankiniu būdu apsiuvama įstrižuoju dygsneliu aplink visą detalę. 31Perlenkus per viršutinę lenkimo liniją gaunasi nedidelė detalė panaši į kišenę su atvartu. Ant atvarto viršaus tuo pačiu raudonu siūlu išsiuvinėjami skaičiai. O prie atvarto viršutinio krašto prisiuvamas siūlas. Su šiuo siūlu apvyniojama saga.

41

Visos kišenėlės sukabinamos ant baltos ar raudonos virvutės, o tarp kišenėlių galima užrišti nedidelius kaspinukus iš raudonos medžiagos.

advento_kalendorius

Komentarų nėra temoje "Advento kalendorius"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus