Palaidinės atnaujinimas

orginalus-marskineliai2

Būna kartais, kad mėgstamus marškinėlius nesinori išmesti lauk, nors jie dėl vienos ar kitos priežasties jau nebetinkami nešioti, pavyzdžiui ištepti kuo nors ar panašiai. Beabejos neskubėkite juos išmesti,  yra keletas visai įdomių būdų kaip juos galima atnaujinti.

Pasirinkus norimus marškinėlius, nukerpamos rankovės ir priekaklis. (be abejo jei pasirinktos palaidinės rankovės ir priekaklis jus tenkina nėra jokios būtinybės jų nukirpti).

marskineliaizingsnis1

Toliau palaidinė sulenkiama pusiau ir nugaros (arba priekio detalėje) pasižymima linija, kuri eina nuo priekaklio link palaidinės apačios (tačiau apačios nesiekia), linija nueina į 0.  Toliau iki pažymėtos linijos palaidinė horizontaliai yra sukarpoma maždaug kas 1-2 cm atstumo juostelėmis.

zingsnis2zingsnis3

Sukarpius juostelėmis, palaidinė „išskleidžiama“ ir pradedama pinti sukarpytas juosteles. Pirmoji juostelė eina po antru numeriu pažymėtą juostele, toliau trečioji eina po pirmu numeriu pažymėta, o ketvirtoji po trečiu numeriu pažymėta juostele ir t.t.

zingsnis5zingsnis6

Taigi baigus šį juostelių pynimą matome tokį vaizdą.

orginalus-marskineliai

1 komentaras temoje "Palaidinės atnaujinimas"

  1. dangutaire
    10/01/2010 at 18:06 Nuoroda

    Lbj grazu

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus