Augintinio drabužėlis

suniukas_su_drabuziaisKiekvienas gyvūnėlio augintojas nori, kad jo augintinis jaustųsi komfortabiliai, o trumpakailių gyvūnėlių šeimininkai nenori, kad jie šaltuoju sezono metu sušaltų. Taigi šį kartą papasakosiu, kaip reikia pasisiūti drabužėli jūsų šuniukui.

Jums reikės: centimetrinės juostelės, medžiagos iš kurios siūsite drabužėlį, velkro (kibios) juostelės, siūlų, siuvimo mašinos.

Taigi pirmasis žingsnelis, kurį reiktų padaryti tai yra išmatuoti jūsų augintinį. Reikia pamatuoti dviejuose vietose:

  1. Matuojama kaklo apimtis, aplink visą šunelio kaklą
  2. Matuojama krūtinės apimtis iškart po priekinėmis augintinio kojomis. Arba tiesiog per plačiausia gyvūnėlio krūtinės vieta.suniuko_-matmenys

Kitas žingsnis tai lekalo sudarymas. Lekalo forma sudaroma pagal nurodytą paveiksliuką.  Išmatuota kaklo apimtis turi atitinki kaklo linijos ilgį plius užlaida laisvumui, kad gyvūnėliui būtų patogu ir neveržtų kaklo. Užlaidą reiktų imti nuo 3 iki 6 cm, jos dydis priklauso nuo to kokį vaizdą norime matyti, ar drabužėlį prigludusį prie augintinio kūnelio ar šiek tiek laisvesnį. Išmatuota krūtinės apimtis turi atitikti atstumą tarp paveikslėlyje pažymėtų dviejų X ženklų plius be abejo užlaida laisvumui, kurios ilgis nuo 6-10 cm, kad drabužėlis nevaržytų šuniuko judesių.

lekalas-suniuko-drabuziui

zingsnis1

Nusibraižius reikiamą lekalą reiktų jį persibraižyti ant medžiagos, persibraižius be abejo paliekama užlaida aplink visą lekalą 1cm  susiuvimui. Pateikto lekalą iš medžiagos reiktų išsikirpti du vienetus.

Iškirpus du vienodus lekalus juos dedama gerosiomis pusėmis į vidų ir susiuvamos mašina tarpusavyje, paliekant nedidelį tarpelį neužsiūtą išvertimui. Susiuvus detales, kampai pakerpami ir belieka siuvinį išversti į gerąją pusę.

Išvertus į gerąją pusę gaminio kampai ištaisomi, kad atrodytų gražiai, po to paliktas tarpas išvertimui užsiuvamas.

Belieka prisiūti velkro (kibias) juosteles, kaip parodyta žemiau esančiame paveiksliuke ir turėsite savo gyvūnėliui reikiamus rūbelius žiemai.

drabuzelissuniuko_-drabuzis

1 komentaras temoje "Augintinio drabužėlis"

  1. gabi
    10/11/2010 at 12:47 Nuoroda

    LABAI SAUNIAI ATRODO

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus