Vaikiškas seilinukas-prijuostė

Mielas vaikiškas seilinukas, panašus į prijuostę.

Pirmiausia siūlau parsisiųsti seilinuko lekalus –spauskite čia. Parsiųstus lekalus atsispausdinkite, ant dviejų A4 formato lapų (kiekviena detalė atskirame lape), išsikirpkite ir galite viršutinę dalį susiklijuoti su apatine.

Pasirinkite norimos spalvos ir raštų medžiagas. Galite rinktis dviejų spalvų medžiagas (vidinėje pusėje viena, išorinėje – kita).

Pasirinkus norimą medžiagą, ją lenkiame pusiau (gerąją puse į vidų) ir dedame ties lenkimo linija išsikirptą lekalą. Apvedžiojamas seilinuko lekalas ant medžiagos. Detalė iškerpama. Jei seilinukas daromas su dvejomis skirtingomis medžiagomis tą pati lekalą persibraižome ir  ant kitos medžiagos.

Jeigu darote prijuostėlę iš dviejų medžiagų, tada dedame dvi medžiagines detales bloga puse į vidų ir susiuvame jas 0,5 cm. atstumu nuo krašto.

Toliau iškerpamos 4 cm pločio juostelės. Viena juostelė ~ 88 cm ilgio, kita – ~ 79-80 cm ir dvi juosteles po ~ 28 cm. Toliau juosteles lenkiamos pusiau – užlyginamos. Kirptiniai kraštai užlenkiami apie 0,5 cm ir taip pat užlyginama.  Galima daryti atvirkščiai – pirma užlenkti kraštus (0,5 cm), o po to lenkti juostelę pusiau.

Pirmiausia imamos dvi juostelės po 28 cm. Juostelėmis apgaubiamos iškirptos detalės rankovių vietos. Juostelės pridaigstomos adatėlėmis ir prisiuvamos.

Toliau imama 80 cm. juostelė ir pridaigstoma prie pečių linijos. Prieš prisiuvant juostelę prie pečių pasitiksliname ar juostelė tinkamo ilgio.

Toliau lenkiamas seilinukas pusiau ir atsižymimas pridaigstytos juostelės vidurys. Taip pat atsižymimas ir seilinuko apatinės dalies vidurys.

Pasižymėtos vietos tapdinamos tarpusavyje ir taip juostelė toliau tolygiai paskirstoma. Juostelė pridaigstoma adatėlėmis.

Pridaigstyta juostelė prisiuvama. Siūti pradedame nuo vieno peties, siuvant per visą juostelę (visą seilinuką), baigiama ties kitu petimi.

Belieka apdoroti kaklą. Imama likusi iškirpta juostelė. Taip pat pasižymimas juostelės vidurys, kaklo iškirptes vidurys. Pasižymėti viduriukai tapdinami tarpusavyje, sudaigstomi ir susiuvami. Siūti pradedama nuo juostelės vieno galo, siuvant per juostelę, per kaklo iškirptę, o baigiama siūti kitame juostelės gale.

Likusių juostelių galuose padaromi mazgai.

Štai baigta vaikiška prijuostė-seilinukas.

Šiam siuviniui galite pasirinkti įvairiausių spalvų ir raštų medžiagas.

Sėkmės!!!!!

Šaltinis: http://www.craftinessisnotoptional.com/2011/05/bapron-tutorial.html

2 komentarai (-ų) temoje "Vaikiškas seilinukas-prijuostė"

  1. Šarūnė
    22/02/2012 at 23:04 Nuoroda

    labai ačiū už idėją, per artimiausias dienas bandysiu įgyvendinti tai:)

  2. jurgita
    12/08/2012 at 19:01 Nuoroda

    Puikus siuvinukas! lekalo parsiuntimo nuoroda neveikia, galima patikslint? Dekui

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus