Širdelėmis apklijuota siena

Šis sienos puošimo būdas gali būti naudojamas ne tik „Meilės dienos“ proga nudžiuginti artimam žmogui, bet kaip namų dekoro priemonė. Vietoje širdelių galite panaudoti bet kokios formos detalę, vietoj popieriaus galite naudoti stipresnę stabilesnę priemonę. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir fantazijos.

Taigi šiam darbui jums prireiks:

  • Popieriaus
  • Žirklių
  • Klijų
  • Liniuotės
  • Ir didelės kantrybės :)

Pirma reiktų išsirinkti popierių iš kurio norėsite papuošti savo sieną. Iš pasirinkto popieriaus išsikirpti norimą skaičių širdelės detalių. Šiame pavyzdyje yra 64 širdelės iš kurių viena kitokios (raudonos) spalvos.

Iš storesnio popieriaus iškerpamos juostelės iš kurių padaromos keturkampės formos detalės. Be abejo sulankstytos juostelės sutvirtinamos klijais. Pastarųjų detalių skaičius turi atitikti širdelių detalių skaičių.

Sulankstytos ir sutvirtintos juostelių detalės klijuojamos prie širdelių detalių iš blogosios pusės, maždaug per vidurį. Taip paruošiamos visos detalės.

Kitas etapas – pasiruošimas detalių klijavimui ant sienos. Visos paruoštos detalės išdėstomos ant žemės ar ant stalo taip kaip turėtų kabėti ant sienos.

Toliau žingsnelis po žingsnelio, eilė po eilės širdelės klijuojamos ant sienos. Siūloma pradėti nuo vidurio, kad matytųsi visos kompozicijos centras, o toliau klijuoti į kraštus, toliau į viršų ir į apačią. Taip išklijuojamos visos širdelės ant sienos.

Štai siena ir papuošta širdelėmis

Kaip jau buvo minėta, tokiu pat principu galite papuošti savo namus įvairių formų detalėmis.

Šaltinis

Komentarų nėra temoje "Širdelėmis apklijuota siena"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus