Subtilus būdas pasakyti „Myliu“

Šiais laikais mūsų gyvenimas perpildytas elektroninio pašto ar „sms“ žinutėmis, kuriuose gausu įvairios informacijos, gaila, bet kartais netgi žodį „Myliu“ pirmą katrą perskaitome būtent virtualiose pranešimuose. Šį kartą nedidelis paskatinimas atsigręžti atgal ir padaryti  įsimintiną dovanėlę artimam žmogui parašant norimus pasakyti žodžius neįprasta forma ir įdedant juos į siūtą voką.


Vokui pagaminti reiks dviejų (geriausiai skirtingų spalvų) medžiaginių detalių maždaug 25×25 cm dydžio. Pakankamai gerai atrodytų lininis audinys.


Taigi pirma šios medžiaginės detalės sudedamos blogosiomis pusėmis į vidų ir mašina apsiuvama aplink 0,5 cm atstumu.


Toliau apkerpami visi kampai, kad geriau atrodytų išvertus susiūtą detalę į gerąją pusę.  O vienas detalės kampas nukerpamas, kad prieš tai nusiūta siūlė neiširtų ties nukirptu kampu siūlės užtvirtinamos.


Per nukirpta kampą gauta detalė išverčiama į gerąją pusę, kampai ištaisomi, o neužsiūto kampo kirptiniai kraštai nulenkiami į vidinę pusę ir laikinai sutvirtinami adatėlėmis.

Taip paruošta detalė apsiuvama aplink 0,1-0,2 cm pločio siūle. Apsiuvus be abejo adatėlės ištraukiamos.

Toliau iš gautos detalės formuojamas vokas. Apatinis kraštas (su nukirptu kampu) užlenkiamas ir tvirtinamas adatėlėmis prie užlenktų šoninių kampų.


Šoninių ir apatinio kampo sujungimai sutvirtinami rankiniu dygsniu pasirinktos spalvos storesniu siūlu (tinka paprastas siuvinėjimo siūlas ar pan.)


Viršutinis voko kampas užlenkiamas ir užlyginamas lygintuvu. Ant voko viršutinio kampo padaroma kilpa, o ant apatinio nukirptojo kampo prisiuvama saga.


Dabar belieka į voką įdėti laiškelį. Taigi iš pasirinktos medžiagos išsikerpamas dvi vienodos detalė, kurios šiek tiek mažesnių išmatavimų nei gautasis vokas. Ant vienos iškirptosios detalės su rašikliu parašomi norimi žodžiai  skirti artimam žmogui  ir išsiuvinėjami paprastuoju siuvinėjimo dygsneliu.


Išsiuvinėjus norimus žodžius ant iškirptos detalės, imama to pačio dydžio kita detalė jos sudedamos blogosiomis pusėmis į vidų, sujungiamos tarpusavyje 0,5 cm pločio siūle, paliekant tarpelį neužsiūtą išvertimui, detalė išverčiama, ištaisomi kampai, apsiuvama aplink apdailinį peltakį 0,1-0,2 cm pločio. Norint, kad „laiškelis“ būtų šiek tiek stabilesnis išvertimui paliekamas didesnis neužsiūtas galas ir išvertus detalę į gerąją pusę pro neužsiūtą tarpą įkišamas kartono (ar tiesiog storesnio popieriaus) lapas.


Taigi belieka pagamintą laiškelį (atviruką) įdėti į jau paruoštą voką ir įteikti jį norimam  žmogui.


Dar vienas būdas padaryti „atvirutę“ – ant detalės, kuri skirta užrašui, prisiuvamos  trys sagos.  Ant šių sagų prisegami nedideli medžiagos gabalėliai ant kurių išsiuvinėti tam tikri žodžiai, iš kurių galima sudėti trumpą sakinį.

Šaltinis  http://sewmamasew.com

Komentarų nėra temoje "Subtilus būdas pasakyti „Myliu“"

Labas, nepamiršk palikti komentaro:

*

LEISTINI XHTML SIMBOLIAI:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Prenumeruoti komentarus